ads

Göğüs büyütücü Petto krem

Göğüs büyütücü Petto krem

Emziren bir anneyim. Her ne kadar bebeğimi emzirdiğim sürede göğüslerim dolgun ve büyük olsa da emzirme dönemi sonrasında bu halinden eser kalmayacağını biliyorum. Doğum yapmanın kadınlar üzerinde pek çok farklı etkisi vardır. Bunlardan birinin de kocalarıyla yaşadıkları birlikteliklerin kısmen eskisi gibi olmamasıdır. Bu konuda sıkıntı yaşayan pek çok arkadaşım olduğu için önlemimi önceden almak istedim. Göğüslerimin dikliğini ve büyüklüğünü koruması için arayışa giriştim.

Yan komşumla paylaştığım bu konuda önerisi Petto Krem oldu. Bitkisel içerikli olduğunu ve emzirirken de kullanabileceğimi söyledi. Ben satış temsilcisi Gizem Hanım ile irtibata geçtim. Ürünü almadan önce aklımdaki tüm farklı soruları cevaplarken emzirirken de Petto Krem kullanmamın sorun olmayacağı konusunda beni rahatlattı. Ürünü sipariş verdim ve kullanım esnasında da Gizem Hanım ile kesinlikle irtibatımı koparmadım.

Göğüs büyütücü Petto krem emzirirken de kullanılabiliyor. Göğüslerdeki süt dolayısıyla etkisini diğer dönemlere nazaran biraz daha geç görüyor olsam da bendeki değişiklikleri kolaylıkla fark etmiyor olan kocam bile göğüslerimdeki farkı gördü. Göğüslerimin ürünü kullanmaya başladığım 10 gün öncesi ile kıyaslandığında dahi fark edilir bir dolgunluğa ulaştığını söyleyebilirim. Başlangıçta ürünün piyasadakiler gibi etki etmeyeceğimi düşünsem de sonuç muhteşem. Sevinçten havalara uçarken bendeki değişikliği fark eden arkadaşlarıma da Petto Krem önermeyi kesinlikle ihmal etmiyorum. Göğüslerimin 1 ay sonunda tam istediğim gibi sıkılaşacağına, toparlanacağına ve sarkıklığının gideceğine adım gibi eminim.

Satın almak isterseniz : https://www.instagram.com/petto.cream/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu