KADIN SAĞLIĞI

Hızlı Diyet Programı İle Kilo Verin

Sizin kısa bir sürede hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Hızlı diyet programı sayesinde acil kilo vermeniz gereken zamanlarda kilo verebilirsiniz.

 Yaz ayları yaklaşırken hızlı bir şekilde kilo vermeniz gerekiyorsa hızlı diyet programı uygulayarak kilo verebilirsiniz. Bu program özellikle acilen kilo vermeleri gereken kişiler için son derece ideal bir programdır. Düğünü olan, tatile gidecek olan, acil kilo vermesi gereken kişiler hızlı diyet programı sayesinde kısa bir sürede kilo verebilirler.

 Hızlı bir şekilde kilo vermeniz tamamen metabolizmanıza bağlı olarak değişir. Eğer hızlı bir metabolizmaya sahipseniz 10 kilo hatta daha fazla verebilirsiniz. Fakat metabolizmanız yavaşsa vereceğiniz kilo 4 kiloya kadar düşebilir. Bundan dolayı yapmanız gereken tek şey hızlı diyet programını uygulayıp, sonucuna razı olmaktır.  Bize ulaşmak için önce https://www.youtube.com/watch?v=-ofn5uYTdtw videomuzu izleyebilirsiniz. Veya https://www.dezpack.com/ sitemizden bize erişebilirsiniz.

 Hızlı Diyet Programı İle Kilo Verme

 Hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayan bu diyetin en belirgin özelliği, geç saatlerde yemek yemenizi engellemesidir. Akşam 6’dan sonra hiçbir şey yememeye özen göstermelisiniz. Aynı zamanda gün içerisinde bol miktarda su içmelisiniz. Hızlı diyet programı ile beraber, gün içerisinde kilonuza bağlı olarak en az 2 litre su içmelisiniz.

Bu diyeti uygularken, asla alkol, şeker ve tuz tüketmemelisiniz. Bunun yerine sağlıklı bitki çayları, yeşil çay, beyaz çay, kiraz sapı çayı gibi zayıflamanıza destek olacak çaylar tüketebilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde bir kase salata tüketmelisiniz. Bu salata mümkünse tuzsuz ve yağsız olmalıdır. Aynı zamanda 1 kase yoğurdu da öğünlerden önce tüketmeniz alacağınız kalori miktarını yarıya indirecektir.

Hızlı diyet programını uygularken, sabahları kalktığınızda kahvaltıdan önce 1-2 bardak su içmelisiniz. Aynı zamanda her öğünden 20 dk-30 dk önce bir bardak ılık su içmeye özen göstermelisiniz. Gün içerisinde içmeniz gereken su miktarı kilonuz ile doğru orantılı artmaktadır.

Gün içerisinde hafif spor aktiviteleri yapmalısınız. Örneğin 40 dakika- 1 saat hafif tempolu yürümek sizler için oldukça faydalı olacaktır. Çok ağır sporlardan kaçınmalı ve esneme hareketleri yapmalısınız. Hızlı diyet programını uygularken mutlaka hiçbir rahatsızlığınız olmamalıdır. Eğer herhangi bir rahatsızlığınız bulunuyorsa, mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Eğer kronik bir rahatsızlığınız bulunuyorsa ve hızlı bir şekilde kilo verirseniz, hastalığınız konusunda problem yaşayabilirsiniz. Bundan dolayı herhangi bir rahatsızlığı olan kişiler mutlaka doktorlarına danışarak diyet programını uygulamalıdır. Hızlı diyet programını uygulayarak kısa bir sürede istediğiniz kiloya ulaşmanız mümkün olacaktır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu