ads

Soğuk Lipoliz

Fabrika Sağlık bölgesel fazlalıkları hedefleyen Soğuk Lipoliz ile eczane pazarında liderliğe oturdu

Soğuk lipoliz, yağ dondurma uygulamasına verilen genel isimdir. Bu prosedürde, yağ hücreleri belirli derecelerde soğutulur. Tedavi sırasında diğer dokular zarar görmez ve vücuttan yağ çıkarılır. Diyet ve egzersiz programlarından sonuç alamayan kişilerin kilo vermek için en etkili zayıflama yöntemlerinden biridir. Teknoloji sayesinde, cildin altındaki yağ hücreleri kısa sürede hedeflenir ve söz konusu hücreler eliminasyon noktasına kadar dondurulur. Sağlık Bakanlığı onaylı soğuk lipoliz ile bir kişi yaklaşık 3 ay içinde ideal vücut formuna ulaşabilir. Bu sürecin çok tehlikeli olduğu söylense de, aslında tam tersidir. Bölgesel zayıflama için soğuk lipolize başvuran çoğu insan maksimum seviyede verim alır.

Soğuk lipoliz, cilt altındaki yağ hücrelerini kontrollü bir şekilde hassas bir şekilde soğutur. Başka bir deyişle, dondurulmuş yağ hücrelerinin büzülmesini ve küçülmesini sağlayan bir prosedürdür. Kısa süre içinde işlenmiş kişinin vücudu donmuş yağları işleyerek ölü yağ hücrelerini temizler. Kalça, sırt, bacaklar ve karın gibi alanlardan rahatsızsanız, onaylı soğuk lipoliz tedavisi almak uygundur. Son derece güvenli ve etkili bir yöntem olarak bilinen soğuk lipoliz tedavisinden sonra iyileşme süreci oldukça başarılıdır. Bölgesel inceltme tedavisi başlar başlamaz tedavi gören insanlar kısa sürede rahatsızlık ve ağrı hissedebilirler. Ancak bu ağrı çok az ve geçicidir. Ek olarak, uygulama işlemleri sırasında hiçbir ağrı veya ağrı hissedilmez. İnsanların unutmaması gereken bir diğer konu ise soğutulmuş bölgede; uyuşma, ağrı, kızarıklık, kramplar görülebilir. Söz konusu uyuşukluk birkaç gün boyunca etkisini hissedebilir. Soğuk lipoliz tedavisinde liposuction gibi cerrahi müdahale gerekli değildir. Tedaviden sonra vücudun 2-8 cm arasında inceltilebildiği ve yağ birikintilerinin% 20-40 oranında azaldığı bilinmektedir.

Lenf drenajı adı verilen yöntemle bozulan yağlar vücuttan kolayca çıkarılabilir. Bu nedenle, bu süreç vücudun ani değişimini kaldıramayan insanlara uygulanmaz. Gebe kadınlar, raynaud sendromu olanlar, kriyoglobulinemili hastalar, yeni kalp krizi geçiren kişiler, kalp pili olanlar, 18 yaşın altındaki kişiler, diyabetli kişiler ve kan dolaşımı bozuklukları olan hastalar tedaviden yararlanamaz.

Soğuk lipoliz tedavisi karmaşık görünse de, etkisi kısa sürede ortaya çıkmaktadır. Tedaviden 2 hafta sonra hastanın vücudunda değişiklikler görülebilir, ancak iki ay içinde görünür sonuçlar ortaya çıkar. 3. ayın sonunda, en etkili tedavi dönemidir. Bu ölü yağ hücrelerinin işlenmesi ve vücuttan çıkarılması yaklaşık 4 ila 6 ay sürer. Dondurulmuş yağ hücreleri tamamen yok edildiğinden sonuçların kalıcı olduğu bilinmelidir. Gelecekte sarkma problemleri ortaya çıkmayacaktır.

Fabrika’dan Sipariş vermek istiyorsanız : https://www.fabrikasaglik.com/urunlerimiz.html Bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu